Hakkımızda

Güvenirliliğimiz

Elektronik ön ödemeli kart olarak bilinen ve önceden yüklenen paraların harcanılmasına imkan sağlayan paykasa sistemine dahil olmak isteyenlere hizmet veren işletmemiz, sizlere hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile çalışan bir işletmedir.

Misyonumuz

Paykasa elektronik kartın ya da diğer bir ifade ile ön ödemeli elektronik sistemin yetkili temsilcisi olarak kusursuz hizmet sunmak ve ihtiyaç duyan herkesi, en uygun fiyatlar ile paykasa kart sahibi yapmak, kuruluş amacımızdır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin paykasa kart satışı konusunda resmi bir işletmesi olarak faaliyetlerimizi sürdürmek ve daha geniş kesimlere hitap ederek, herkesin bu ön ödemeli kart sistemi ile tanışmasını sağlayarak güvenli satın alımlar yapması temel hedefimizdir.

Neden Biz ?


Paykasa kart
satışı konusunda güvenilir hizmet sunan ve en uygun paykasa kart fiyatları ile sizleri buluşturan işletmemiz, kurumsal bir işletme olarak hizmet vermektedir. Eğer sizlerde en uygun bedeller ile paykasa kart sahibi olmak istiyor iseniz ve satın alma işlemlerinizi, resmi kimliğe sahip bir işletme aracılığı ile gerçekleştirmek istiyor iseniz, bizim ile irtibata geçmelisiniz. Türkiye’de paykasa kart satışı konusunda yetkilendirilen işletmemiz, yasal olarak faaliyetlerini sürdüren ticari bir hizmet sunucudur. Sunduğumuz tüm hizmetlerde ya da diğer bir ifade ile yaptığımız tüm paykasa kart satışlarında yasal mevzuatlar gereği, fatura kesmekte ve vergi yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.

Paykasa Kart Satışında Farkımız

Sektörde paykasa kart sattığını söyleyen ve olmadığı halde yetkisinin bulunduğunu bildiren onlarca siteye rastlamanız mümkündür. Dikkat edilecek nokta, yetkilerinin bulunduğunu söyleyen site kavramıdır. Bu tip siteler üzerinden kart satın almanız, olumsuz sonuçlar meydana getirebilecektir. Ya ödediğiniz paralar boşa gidecek, ya yüksek fiyatlar ile paykasa kart sahibi olacaksınız, ya da ödeme yaptığınız andan sonra, karşınızda her hangi bir muhatap bulamayacaksınız. Ödeme esnasında gündeme gelen kredi kartı bilgilerinizin paylaşımı konusunda da güven içerisinde olup olmayacağınızın garantisini hakkında takdir sizlere kalmıştır. İşletmemiz ile çalıştığınız takdirde, karşınızda resmi bir muhatap bulacak, ödediğiniz bedelin karşılığında isminize fatura kesilecek ve sadece satış aşamasında değil, kartı kullandığınız süre boyunca, teknik desteğimizi alacaksınız. Hem satış işlemlerinde, hem de paykasa kart bozdurma işlemlerinde, ayrıcalıklı hizmet almanın avantajını yaşayacaksınız. Resmi olarak yetkilendirilen işletmemiz sayesinde, en uygun fiyatlar ile paykasa kart satın al işlemini gerçekleştirecek ve ödeme işlemleri aşamasında %100 güvenli alış veriş yapmanın ayrıcalığına kavuşacaksınız.

Paykasa kart satın al işlemleri esnasında, müşteri temsilcimiz ve dolayısı ile işletmemiz ile paylaşacağınız kişisel bilgileriniz, müşteri gizliliği ilkesi kavramında koruma altına alınacak ve üçüncü kişiler ile paylaşılması ihtimali ortadan kaldırılacaktır. Kayıt altında bulunan bilgileriniz sayesinde, sizler ile sürekli iletişim halinde olunacak, en ufak bir probleminizde dahi bizim ile irtibata geçmeniz halinde bilgileriniz doğrultusunda sizlere gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Kısacası bizim ile çalışmak, güven, sürat, ekonomi ve kalite anlamına gelecektir.

Yorum Bırakın