Güvenirliliğimiz

Kurulduğu günden bu yana, binlerce online alış veriş mağazasında geçerli olan paykasa kart satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren işletmemiz, elektronik kartın kullanım kolaylığı ile binlerce kişiyi tanıştırmıştır. Eğer sizlerde, %100 güvenli bir şekilde paykasa kart almayı düşünüyor ve aldığınız kartı sorunsuz bir şekilde kullanarak elektronik sistemin avantajlarını yaşamak istiyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçmelisiniz. Aktif olan canlı destek hattımız ile irtibata geçtiğiniz anda, paykasa kart hakkında merak ettiğiniz her türlü soruya cevap bulabilir ve güvenli ödeme sisteminin satın alınması konusunda tüm bilgilendirmeler ile aydınlanabilirsiniz. Sizlere en ucuz fiyat garantisi veren işletmemiz, kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmakta ve %100 güvenli firma olmak özelliğini elinde bulundurmaktadır.Paykasa kart, dünya geneline yayılmış 20.000’den fazla online mağazada kullanılan bir elektronik sistemdir.

İşletmemizde ayrıca, bireysel paykasa satışlarının haricinde, paykasa bayi başvuruları da değerlendirmeye alınmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde, müşteri güvenliği ön plana çıkarılmakta olup, gereken her türlü tedbir alınmaktadır. Yasal bir kimlik ile hizmetlerini sürdüren işletmemiz, resmi bir ticari kurum olarak sektörde bulunmakta olup, tüm işlemlerimizi yasal olarak yürütmekteyiz ve sunduğumuz hizmetlerde fatura keserek, vergi konusundaki yasal hükümlülüklerimizi de yerine getirmekteyiz. Ayrıca, dönem dönem kampanyalar düzenlemekte ve sektörde yer alan paykasa satış bayilerine göre en avantajlı fiyatlar ile uygulama kolaylıklarını, siz değerli ihtiyaç sahiplerine kampanyalar aracılığı ile duyurmaktayız.

Resmi bir paykasa satış şirketi olarak hizmetlerimizi sürdürüyor olmamız, güvenilirlik anlayışının temelini meydana getirmektedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alış verişlerde, %100 güvence altında olacağınızın garantisini vermekteyiz. En uygun fiyatlar ile paykasa alımı esnasında, hangi ödeme yöntemini kullanır iseniz kullanın, ne kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılacak, ne de ödeme işlemleriniz aşamasında bir güvenlik zafiyeti yaşanacaktır.

Yorum Bırakın