İletişim

İletişim; İngiltere merkezli olan paykasa kart, ön ödemeli elektronik sitemdir. Yeni nesil ödeme gereci olarak bilinen paykasa, satın alınan kartların içerisinde bulunan ön ödeme miktarlarının, online mağazalarda harcanılması anlamına gelmektedir. Bu ödeme gereci uluslar arası alanda geçerli olan bir ödeme şekli olup, kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. Ek ücret ödenmemesi, komisyon alınmaması, kart aidatının bulunmaması, kişisel bilgilerin korunması, hızlı ve kolay alış veriş imkanının yaratılması, faiz ve benzeri başlıklar altında ödeme yükünün getirilmemesi, sunulan avantajlardan bazılarıdır. Böyle bir sisteme dahil olmak ve paykasa iletişim sayesinde avantajlarından faydalanmak istiyor iseniz, yetkili temsilci olan işletmemiz ile irtibata geçebilir ve en uygun fiyatlar ile ön ödemeli sistem hesabına sahip olabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

İşletmemiz ile çalışmanız, paykasa kart satın alınması konusunda güvenli alış veriş yapacağınız anlamına gelecektir. Güncel kurlar üzerinden ekonomik bedeller ile paykasa kart satın almak için, sizlere hizmet sunduğumuz sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız için 3 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır. Eğer sizlerde hızlı ve güvenli bir şekilde paykasa kart sahibi olmayı düşünüyor iseniz, belirttiğimiz 3 yöntemden birisi ile işletmemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sitemiz ana ekranının sağ alt bölümünde yer alan canlı destek hattı iletişim kanallarımızdan bir tanesi olup, dilediğiniz anda, irtibata geçme şansına sahipsiniz. 

Diler iseniz bizlere 0850 840 82 27 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ve paykasa kart satın al işlemleri de dahil olmak üzere, her konuda yetkili temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca, info@paykasaal.org elektronik posta adresi ile de bizlere ulaşabilir ve her türlü işleminiz hakkında talepte bulunabilirsiniz. Kart satın alınması, paykasa kart bozdurma işlemleri, güncel olan paykasa kart paketleri, işletmemiz hakkında bilgilendirmeler ve işletmemizin faaliyetlerini sürdürdüğü resmi adresi hakkındaki tüm sorularınıza, elektronik posta ya da diğer iletişim kanallarından cevap bulabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçtiğiniz anda, kusursuz hizmet anlayışı ile tanışabilir ve en uygun bedeller ile paykasa kart sahibi olmanın avantajını yaşayabilirsiniz. İletişim hatlarımız 7/24 anlayışı ile çalışmakta olup, sizlere kesintisiz hizmet vermek ve her türlü sorununuza ya da talebinize cevap vermek maksadı ile özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Yorum Bırakın