Paykasa Haberler

İnternet Alışverişlerinde Paykasa Kullanma

İnternet Alışverişlerinde Paykasa Kullanma; Alışveriş yapmanın oldukça zevkli aynı zamanda karlı olduğu internet sanal mağazalarında büyük indirimler, promosyonlar ve kapıya kadar teslimat gibi hizmetler yer alır. Ünlü markaların sezon indirimleri ve daha birçok üründe inanılmaz fırsatlardan yararlanmak için internet üzerinden alışveriş yapmak oldukça avantajlıdır. Bu alışverişlerin avantajlı yanı ile birlikte dezavantajlı yanı da bulunmaktadır. Giderek çoğalan dolandırıcılık vakaları güvenliğinden tam emin olunamayan sitelerden alışveriş yapma konusunda bir ön yargı oluşturmaktadır. Bu gibi durumlarda kredi kartı bilgilerini vermek sakıncalı gibi göründüğünden daha güvenli ödeme yöntemleri kullanılmaya çalışılmaktadır.

İnternet Alışverişlerinde Paykasa Kullanma

Güvenli alışveriş için kullanılacak ödeme yöntemi son döneme damgasını vuran ön ödemeli kartlardır. Ön ödemeli kartların tek kullanımlık olanları sayesinde istenilen siteden dilediğiniz gibi alışveriş yapar ve hiçbir güvensizlik yaşamadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kart, ön ödemeli kart olarak da anılan Paykasa kart bu seçeneklerde en ön plana çıkan üründür. İnternet Alışverişlerinde Paykasa kullanma bir nevi iz bırakmadan alışveriş yapmak anlamına gelmektedir. Bu sayede hiçbir şekilde arkanızda ekstre tarzı bilgilendirmeler bırakmadan veya kart, kimlik bilgisi belirtmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Güvenlik

Paykasa güvenlik kelimesi ile eş değer anlam taşımaktadır. Satın alınmasından kullanımı ve sonrasına kadar kimin nereden alışveriş yaptığını veya kartı kimin satın aldığını bilinmeyecek kadar gizlilik barındıran bu kartın bu denli güvenli olmasının nedeni ad soyad bile bildirmeden alınıp kullanılabilmesidir. 16 haneden oluşan pin kodu ile alışveriş yapılacak sitenin ödeme bölümünde işlem gerçekleştirilir ve ürün satın alma işlemi sağlanmış olur. Oldukça kısa ve hızlı bir ödeme şekli ile tanışmak için sizde Paykasa’yı tercih edebilir, www.paykasaal.org adresinden işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Paykasa Satış Noktaları

Paykasa satış noktaları kartın kullanım alanı olan internet üzerinden sağlanmaktadır. Bu satın alma işleminde yapılması gereken ise içerisinde ne kadar para olmasını istiyor iseniz o tutar yüklü kartı seçmek olacaktır. Kart tek kullanımlık olması nedeni ile içerisinde kalan tutarı tekrar kullanamayacağınızdan ihtiyacınız dahilinde bir kart satın almanız faydalıdır. Birbirinden farklı bayilikler üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi güvenli gördüğünüz ve her zaman alışveriş yaptığınız Paykasa satış noktası üzerinden işlem yapmanız daha doğrudur. www.paykasaal.org bu konuda bayiliğini almış ve gerekli sertifikalarını edinmiş yetkili bir firmadır.

Paykasa Kalan Bakiye

Kart tek kullanımlık olması nedeni ile Paykasa kalan bakiye hakkında oldukça yoğun sorular oluşmaktadır. Kalan bakiyenin tekrar kullanımı ne yazık ki mümkün değildir ancak, bayiler üzerinden kalan bakiyenin bozdurulması durumu söz konusu olabilmektedir. Bu konuda hizmet veren bayiler bozdurma işlemi yaparken belirli bir komisyon bedeli talep edebilmektedir. Bu tutar doğrultusunda kalan bakiye belirtilen banka hesabına veya kredi kartına geri gönderilebilmektedir. Bu tür işlemlerde her zaman tercih edilen bayi üzerinden işlem yapmanızda fayda vardır.

Yorum Bırakın