Kurumsal

Kurumsal

Elektronik ön ödemeli sistem olarak bilinen ve ihtiyaç sahipleri tarafından önceden ödenen bedellerin harcanmasına imkan sağlayan paykasa kart ile ilgili her türlü işlemi, şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Farklı fiyatlar ile sizlere sunmuş olduğumuz paykasa kartları işletmemizden almanız, sizlere dünya geneline yayılmış olan, on binli rakamlar ile ifade edilen, online mağazalarda alış veriş yapma imkanını sunacaktır. Sizlere sunduğumuz satış işlemlerinde, vergi denetimlerine esas olacak faturalandırma hizmetlerini de gerçekleştirmekte olan işletmemiz, ticari bir işletme konumunda bulunmakta olup, paykasa kart satışı konusunda da resmi bir yetkiye sahiptir.

Elektronik ön ödemeli sistemlerin satın alınmasının temel nedeni, hızlı ve güvenilir alış veriş imkanının yaratılmasıdır. Ayrıca bu tip harcama işlemlerinde, ön ödeme miktarı kadar harcama yapılmakta olup, ekstra harcama yapılması gündeme gelmemektedir. Tercih edilmesinin diğer ve en önemli nedeni ise, kişisel bilgilerin online alış verişler esnasında kullanılmıyor olmasıdır. Kişisel bilgileriniz ve ödeme esnasında kullandığınız banka bilgileriniz, sadece sizler ile işletmemiz arasında kalmaktadır. Üçüncü şahıslar ile bilgi paylaşımına kesinlik ile müsaade edilmemekte ve müşteri gizliliği ilkesi önem ile uygulanmaktadır. Düzenlenen kampanyalar çerçevesinde sunulan ekstra avantajları sizlere ulaştırmak maksadı ile iletişimimizi sağlıklı bir şekilde sürdürmekte ve tüm müşterilerimizin, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile alması konusunda özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Gerek kart satış işlemlerinde, gerek satış sonrası hizmetlerde, gerek ise, paykasa kart bozdurma işlemlerinde, resmi kimliği ile güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet veren işletmemiz, ticari bir şirket olmanın getirdiği yükümlülükler ile hareket etmektedir. Türkiye’nin en güvenilir ve en kaliteli paykasa online satış noktası olarak bilinen işletmemiz, alt bayilik sistemine de önem veren bir anlayışa sahiptir. Eğer sizlerde, resmi olarak yetkilendirilen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını aralıksız sürdüren işletmemiz ile çalışmak ve bayimiz olmak istiyor iseniz, iletişim hatlarımız üzerinden bizim ile irtibata geçebilir ve Türkiye’nin yetkili paykasa satış noktaları arasına katılabilirsiniz. Her alanda üyelerinin yanında olan, üyelerini doğru bir şekilde paykasa kart konusunda bilgilendiren ve ekonomik şekilde kart sahibi olmalarını sağlayan işletmemiz ile çalışmak, sizlere elektronik kart sisteminin avantajlarını da sunacaktır.

 

Yorum Bırakın