Paykasa Mini Haber

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

paykasa kart al

Mobil ödeme ile paykasa satın al; Teknoloji ile birçok işlemde değişiklik yaşandı. Alışverişten, sosyal hayata, eğlenceden, eğitime kısacası hayata dair her şeye yer veren internet herkesin hayatını kaplar hale geldi. Bu değişim inanılmaz kolaylıkları da beraberinde getirdi. Özellikle alışveriş imkanı kişilerin hayatını kolaylaştırdı. Oturdukları yerden bir ürün sipariş etmek ve kapıya kadar getirilmesi fırsatı farklı ürünlerinde kullanımına yol açtı. Bu ürünlerin başında ise kredi kartı kullanımının yaygınlaşması ve diğer ödeme araçlarının daha sık kullanılabilir hale gelmesi diyebiliriz.

Kredi Kartına Alternatif Mobil Ödeme ile Paykasa Alabilirsiniz

Kredi kartı zaten sıklıkla kullanılıyordu ancak internet sayesinde daha yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Aynı şekilde dünya üzerinde tanınan ve kullanılan ön ödemeli sanal kartlar ülkemizde de internet üzerinden alışverişlerde bir ödeme aracı haline geldi. Ön ödemeli kartlar tek kullanımlık olması nedeni ile oldukça güvenli bulunuyor olması kullanıcısının da günden güne artmasına neden oldu. Yeni yeni duyulan ve kullanılan bu ödeme aracı siteler üzerinde güvenle alışveriş yapma imkanı tanımakta. Kullanım bakımından gayet kolay olan kart 16 haneli pin kodundan oluşuyor. Real bir kart basımına sahip olmayan kart GSM hatları için kullanılan TL kartları benzeri bir sisteme bağlı çalışıyor. Kodun girildiği anda aktif olması kullanıcıya büyük bir hız kazandırıyor. Bu kartlardan en gözde olan Paykasa kart hem satın alınma anında, hem de kullanım aşamasında oldukça kolay ve hızlı bir şekilde tedarik edilebiliyor. Paykasa satın almak için birkaç alternatif bulunuyor. Bunlardan ilki mobil ödeme ile paykasa satın al seçeneği oluyor.

Mobil ödeme ile paykasa satın al işlemi için yapılması gereken ise öncelikli olarak paykasa satın alınacak siteyi belirlemek olacaktır. Bayilik alarak satış yapan siteler genel olarak bir firmaya bağlıdır. Ancak bazı paravan siteler kişilerin iyi niyetlerine suistimal etmektedir ve ödeme sonrasında kişilerin paykasa kart şifrelerini geç göndermekte veya hiç göndermemektedir. Bu nedenle bir firmaya bağlı olan ve daha önceki kullanıcılardan tam not almış sitelerden alışveriş yapmak oldukça önemlidir.

Bayiler üzerinden mobil ödeme ile paykasa kart satın almak için müşteri temsilcisine bağlanmak yeterli olacaktır. Buradaki yönlendirmeler sayesinde kısa sürede mobil ödeme kullanarak paykasa kart sahibi olmak mümkündür.

Paykasa Kart Kullanım Alanları

Paykasa kart kullanım alanının, günden güne gelişmesi sayesinde Türkiye de yaygın bir şekilde kullanılır hale gelmiştir. Alışveriş yapan kişilerin arkasında hiçbir iz bırakmadan dilediği gibi alışveriş yapabilmesine imkan tanıyan kart ayrıca bir ekstre sistemine de kayıtlı değildir. [alert type=”info”] Yani neyi ne zaman satın aldığınızı sizden başka hiç kimse bilemez veya belgeleyemez. Bu nedenle özel alışverişler veya kimlik bilgilerinin gizlenmesi gereken sitelerde gönül rahatlığı ile paykasa kart kullanılabilmektedir. [/alert] Özellikle oyun sitelerinde bilgilerini vermek istemeyenlerin tercihi olan paykasa kart ile para yatırma işlemi birkaç dakika içinde gerçekleşmektedir.

2 Yorum Bırakılmış

Yorum Bırakın