Paykasa

PAYKASA KART HIZLI GÜVENLİ SATIN AL

Sanal kartlar arasında en yaygın olan ve dünya üzerinde en çok rağbet gören kart olarak yer alan paykasa kart Türkiye’de de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kredi kartı, mobil ödeme ve internet bankacılığının havale yöntemi ile satın alabileceğinizpaykasa kart numaraları; teknolojinin son ürünü olup, dijital ortamda oluşmaktadır.

19 haneden oluşan paykasa kodları ile 20.ooo civarında alışveriş sitesinden online olarak, hiç bir kişisel bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde satın alımlarınızı yapabilirsiniz.

Güvenli ve aynı zamanda hızlı alışveriş fırsatı tanıyan ödeme yöntemlerinin başında ”paykasa” gelmektedir.

İki işlemle paykasa satın alabilirsiniz. Herhangi bir üyelik sağlamanız gerekmeden, satın alma işlemini sağlayabileceğiniz gibi kullanmadığınız kartları tekrar nakite çevirebilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışverişin aracı olan bu ödeme yöntemini yurtiçi ve yurtdışı birçok site üzerinde alışveriş için kullanabilirsiniz.
Kartı satın almak ise oldukça kolaydır.

 

Kullanımı kolay ve aynı zamanda güvenli alışveriş imkanı sağlayan paykasa kart şimdi avantajlar ile dolu. Birçok sitede kullanılabilen bu ön ödemeli kart sayesinde puanlar kazanmak bonuslara erişmek artık daha kolay. Oldukça uygun fiyata verilen kartlar kişisel bilgiler paylaşmadan alışveriş ile tanışmayı sağlıyor.

Tek kullanımlık olan ”paykasa” hızlı ve güvenli alışveriş yapmanıza olanak sunuyor.
Birçok sitenin güvenli yöntem olarak tanıttığı paykasa satış noktalarından uygun fiyatlar ile satın alın.

 

Yorum Bırakın