Paykasa Haberler

Paykasa Canlı Destek

Paykasa; dünya geneline yayılmış, binlerce mağazada kullanılan güvenilir bir ödeme gerecidir. Klasik banka ödemelerinin ya da ödeme gereçlerinin dışında olan bu sistem, önceden yüklenen paraların harcanmamasına dayanan bir sistemdir. Standart paketler halinde sunulan kartlar satın alınmakta ve satın alınan kartların içerisinde olan miktarlar harcanmaktadır. Satın alınan miktarın bittiği anda ise, paykasa kart kullanımı sona ermektedir. Paykasa kartın çalışma sistemi bu şekildedir. Paykasa kart, işletmemiz aracılığı ile satın alabileceğiniz bir ödeme gerecidir. Satın alınma işlemlerinde resmi yetkiye sahip olan kişi ya da kuruluşların seçilmesi, olası sahtekarlıkların önüne geçilmesi için önemli bir husustur. İşletmemiz, Türkiye’de paykasa kart satış hizmetlerini sunmak maksadı ile yetkilendirilmiş bir işletmedir. Resmi kimliğimiz ile ticari bir işletme olarak karşınıza çıkmaktayız. Sizlere gerek kart satışı konusunda, gerek ise satış sonrası hizmetlerde destek sağlamak maksadı ile oluşturduğumuz müşteri hizmetleri, paykasa canlı destek olarak faaliyete geçirilmiştir. [alert type=”info”] Canlı destek hattımız 7/24 anlayışı ile çalışmakta olup, kesintisiz hizmet sunmanın ayrıcalığını sizler ile buluşturmaktadır.

Paykasa Canlı Destek Hizmetleri

Paykasa canlı destek hizmetleri, elektronik ön ödemeli sistem hakkında her türlü işlemin gerçekleştirildiği birimdir. Konusunda bilgi sahibi olan, deneyimli personellerimiz canlı destek hattında çalışmakta olup, her türlü sorunuza anında cevap verebilecek kapasitededir.

Canlı yardım hizmetleri sadece kart satış işlemlerini gerçekleştiren bir birim değildir. Paykasa kart hakkında bilgilendirme yapılması, kart fiyatlarının sizlere belirtilmesi, ödeme yöntemleri hakkında çalışmalar yapılması, standart paketlerin ödeme birimlerine çevrilmesi ve satış sonrası hizmetler ile paykasa bozdurma işlemleri gibi konularda da kesintisiz hizmet vermektedir.

İşletmemiz açısından canlı destek hizmetleri, ihtiyaç sahipleri ile buluşmanın adresi olarak görülmektedir. Kart satın alınmasından başlayan süreç, kart kullanım aşamalarına ve yeniden kart alınmasına kadar süreklilik arz etmektedir. İrtibata geçtiğiniz andan itibaren bizlere ulaşabilir ve hem sitemiz, hem işletmemiz, hem en ucuz paykasa fiyatlarımız, hem de tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paykasa Kart Canlı Destek Hattı

Paykasa kart canlı destek hattımıza ulaşabilmeniz için, ana ekranımızın alt kısmında yer alan canlı destek bölümünü işaretlemeniz yeterlidir.

Buraya kendinizi tanıtmanız, irtibat telefon numaranızı girmeniz ve bilgi almak istediğiniz konu hakkında mesaj kısmına kısa bir not bırakmanız yeterlidir.` Sohbeti başlat butonuna tıkladığınız anda, mesajınız müşteri temsilcilerimiz tarafından alınacak ve en kısa süre içerisinde size dönüş yapılarak yardımcı olmaya çalışılacaktır. ` Dilediğiniz her konuda, canlı destek hattına bağlanabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını konusunda uzman profesyonel personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Canlı destek hattımız ile irtibata geçenler ya da elektronik posta adresi üzerinden veya irtibat telefonumuzdan bize ulaşanlar, güvenli, hızlı ve ekonomik paykasa satın al işlemini gerçekleştirmiş olurlar. İşletmemiz, paykasa kart satışı konusunda online hizmet veren ve hizmetlerini canlı destek aracılığı ile müşterilerine sunan resmi ve yetkili bir işletmedir.

 

1 Yorum Bırakılmış

Yorum Bırakın