Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları; Dünya genelinde binlerce online mağazada kullanılan ön ödemeli sistem olan paykasa, paketler halinde sizlere sunulan bir ödeme gerecidir. Elektronik ödeme gereci olarak da bilinen paykasa kartlar, euro para birimi ile satışa sunulan kartlardır. Kullanımda hızlı alış veriş imkanını sağlaması ve güvenli alış veriş yapılmasına imkan vermesi nedeni ile tercih edilen kartlar, aynı zamanda, alış veriş esnasında kişisel hiç bir bilgiyi de içermemektedir. Paykasa kartlar ile alış verişlerde sadece işletmemiz tarafından sizlere verilen 16 haneli pin kodları kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan paykasa kart, ikinci bir işleme gerek kalmadan ödemenin anında yapılmasını da sağlamaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz paykasa fiyatları, bahsettiğimiz üzere euro ile belirlenmiş paketlerden oluşmaktadır. Bilmeniz gereken diğer önemli bir nokta da,  küsuratlı rakamları içeren kart paketlerinin bulunmadığıdır. Paykasa kart fiyatları minimum 10 euro, maksimum 500 euro olarak belirlenmiştir. Satışta olan paykasa kart fiyatları, 10, 25, 50, 70 ve  80, 100, 150, 200 ile 250 ve 500 eurodur. Dilediğiniz paketi seçebilir ve bütçenize en uygun olan ya da ihtiyacınıza en uygun olan paketi, resmi yetkiye sahip olan ve ticari bir işletme olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

10 Euro Paykasa Sadece 40 TL
15 Euro Paykasa Sadece 60 TL
20 Euro Paykasa Sadece 78 TL
25 Euro Paykasa Sadece 95 TL
30 Euro Paykasa Sadece 110 TL
60 Euro Paykasa Sadece 210 TL
70 Euro Paykasa Sadece 245 TL
80 Euro Paykasa Sadece 280 TL

Paykasa Kart Fiyatları Neden Euro’dur?

Paykasa kart fiyatlarında para birimi olarak euronun kullanılmasının nedeni, kartın uluslar arası geçerliliğe sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Sitemiz üzerinden satın aldığımız paykasa kartları dünya geneline yayılmış olan ve online olarak hizmet veren 20.000’ yakın mağazada kullanabilirsiniz. Sanal market olarak da bilinen ve internet üzerinden hizmet sunan bu tip mağazaların tamamında ödemeler euro ile kabul edilmektedir. Paykasa kart yalnızca ülkemizde değil, dünyanın her hangi bir yerinde kullanabileceğiniz bir ödeme gerecidir. İster ülkemizde olun, ister her hangi bir neden ile yurt dışında, elinizde bulunan pin kodunu dilediğiniz tüm online mağazalarda ürün ya da hizmet almak maksadı ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Hangi Para Birimi ile Satın Alınır?

Paykasa kart, euro üzerinden standart paketler halinde satışa sunulmakta olan bir kart olmasına rağmen, istenilen para birimi ile satın alınabilmektedir. Sitemiz, sizlere satış konusunda en uygun fiyatları sunan ve ticari bir işletme olarak hizmet veren ve satış işlemleri sonunda yasal yükümlülükleri nedeni ile fatura kesen bir işletmedir. Belirlediğiniz paykasa kart paketini satın alır iken, ödemelerinizi Türk lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçtiğiniz anda ve paykasa kart satın almaya karar verdiğiniz anda, ödemeniz gereken Türk lirası değeri güncel kurlar üzerinden belirlenmektedir. Ödeme aşamasına gelindiği anda, satın almak istediğiniz paketin Türk lirası karşılığı tespit edilmekte ve kartınızdan tahsil edilecek Türk lirası bedeli sizlere iletilmektedir. Diler iseniz, ödemelerinizi euro ile de gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız kartınızı harcayana kadar, euronun değerinde artış olması halinde, ekstra bir kazanç elde edeceğinizi de unutmamalısınız.

 

Yorum Bırakın