Paykasa Haberler

Paykasa Nasıl Satın Alınır

Paykasa nasıl satın alınır; kullanım alanlarındaki çeşitlilik nedeni ile ön ödemeli kart kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Bu sistemin bu denli sık tercih edilmesinin başında oldukça güvenli ve kolay satın alınabilir olması gelmektedir. En çok rağbet gören ön ödeme kart çeşitlerinden biri olan Paykasa kart gerek kullanım alanının oldukça geniş olması, gerekse güvenilir bir sistem sağlaması nedeni ile sanal kart denilince akla gelen ilk seçenek haline dönüşmüştür.

Paykasa kart Türkiye de özellikle oyun siteleri üzerinden yapılan ödemelerde kullanılmaktadır. Buralarda sık kullanılmasının amacı ise oyun oynayan kişilerin herhangi bir şekilde kişisel bilgi veya mali bilgilerini site ile paylaşmak istememesidir. Yabancı oyun sitelerinin yoğun olduğu bu sektörde yaşanacak illegal bir durum karşısında yasal bir süreç işlemeyecek olması kullanıcıları paykasa gibi sanal kartlara yönlendirmekte ve bu şekilde güvenli ödeme imkanı sağlanmaktadır. Kartın kullanım alanlarının kapsamlı olması kadar satın alınması içinde birçok firma bulunmaktadır.

Dikkat Etmeniz Gereken, Güvenli Firmalardan Paykasa Satın Almak

Bu firmalar Paykasa firmasından bayilik alarak bu hizmeti sağlayabilmektedir. Genel olarak internet üzerinden satılan bu sanal sistem paykasa nasıl satın alınır arama sonuçlarında bir çok bayi bilgisine erişim sağlanabilmektedir.Bayiler kartları farklı tutarlarda tek kullanımlık olarak sunmaktadır.
Satın alınmak istenen kart için belirtilen meblağ bayinin banka hesabına yatırılır.` Daha sonra para yatırma bilgileri bayinin müşteri hizmetlerindeki yetkiliye aktarılır. ` Bu işlemler sonrasında müşteri temsilcisi ödeme detayını kontrol eder ve ödeme gelmiş ise kişinin mail hesabına paykasa kart şifresini gönderir. ` Şifre aktif bir şeklide kullanıcıya sunulur. Bu sayede kullanılması için bekleme gibi bir durum söz konusu değildir. Paykasa nasıl satın alınır denildiğinde internet üzerinde hizmet veren bayilerden demek yeterli olacaktır. Güvenli alışveriş aracı kullanıldığı her sitede güvenli ödemeyi de beraberinde getirir. Kullanıcıları hiçbir kuşku duymadan istedikleri site üzerinden kart limitleri kadar alışveriş yapabilir. Ödeme sekmesine gelindiğinde kartın 19 haneli pin kodunu girerek ödeme işlemini sağlayabilir ve alışverişini tamamlayabilirler.

Paykasa kart kullanmak için herhangi bir şart bulunmamaktadır.” Ancak özellikle oyun sitelerinde üyelik işlemlerinde yaş sınırlaması gelmektedir. Bu durum nedeni ile paykasa kart bu tür sitelerde 18 yaşın üstündeki kişilerce kullanılabilmektedir. Paykasa kart kullananlar kullanmadıkları kartlarını bozdurma imkanına sahiptir. Bozdurma işlemini de aynı satın alma işlemi gibi bayiler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemlerde bayilerin uyguladığı komisyon tutarları farklılık gösterebilmektedir.

Kartın satın alma işlemi için doğru firmanın güvenilir olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Çok yüksek tutarlara veya değerinin altında satışı yapılan paykasa sitelerine itimat etmemek son derece önemlidir.

Paykasa bilindiği üzere internet üzerinden yapılan alışverişlerde en güvenli ödeme aracıdır. Bu ödeme aracına sahip olmak ise oldukça kolay ve aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Yabancı oyun sitelerine para yatırmak isteyenler için en doğru seçim paykasa olacaktır.

Yorum Bırakın