Paykasa Nedir

Paykasa nedir; en kısa tabiri ile ön ödemeli elektronik sistemdir. Online olarak satışı gerçekleştirilen kartlar aracılığı ile paykasa hesabına sahip olunmaktadır. Sitemiz, sizlere bu konuda hızlı, güvenilir ve ekonomik satış işlemlerini gerçekleştiren ve satış işlemlerinden sonra da müşteri hizmetleri ile yanınızda olan ve resmi olarak yetkilendirilmiş bir işletmedir. Paykasa kart, belirlenen limitler dahilinde satın alacağınız elektronik ödeme sistemleridir. Satın alınması konusunda kredi kartı ya da banka havalesi yöntemlerini kullanabilirsiniz. İçeriğimizde yer alan limitlerdeki her hangi bir kartı satın alarak, anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa kartta kullanılan para birimi eurodur. İşletmemizden alabileceğiniz paykasa kart fiyatları, 10 euro, 20 euro, 50 euro, 100 euro, 150 euro, 200 euro, 250 euro ve maksimum 500 euro değerlerindedir. Yapacağınız harcamalara ya da bütçenize göre belirleyeceğiniz bir kart çeşidini, işletmemiz üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmak maksadı ile 7/24 anlayışında kesintisiz hizmet vermektedir. En uygun fiyatlar ile ve resmi kimliğe sahip bir işletmeden paykasa kart satın alabileceğiniz tek adres olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde paykasa kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikli olarak, kartınızı hangi bedel ile almak istediğinize karar vermelisiniz. Kart fiyatları 10 eurodan başlamakta ve maksimum 500 euroya kadar çıkmaktadır. Her hangi bir ön ödemeli sistemi almaya karar verir iseniz, iletişim numaramızdan, canlı destek hattımızdan ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmalısınız. Müşteri temsilcilerimiz her türlü konuda sizlere yardımcı olacak ve satış işlemi konusunda gereken bilgilendirmeleri sunacaktır. Kartın satın alınması aşamasında kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri, mobil ödeme ile kredi kartıdır. Müşteri hizmetleri sizlere kart fiyatları hakkında bilgi verilecek ve hangi kartı almak istediğiniz sorulacaktır. Seçtiğiniz kartın bedelini ödemek maksadı ile kredi kartı bilgileriniz talep edilecek ve kart bedeli, güncel döviz kurları kullanılarak kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, müşteri hizmetlerimiz tarafından sizlere 16 haneden oluşan bir pin kodu verilecektir. Verilen pin kodu, paykasa kartın adınıza tanımlandığı anlamına gelmektedir. 16 haneli pin kodunu aldığınız andan itibaren, kartınızı online mağazalarda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ödeme işlemleri esnasında sitemiz sizlerden her hangi bir ek ücret talep etmemektedir. Ayrıca, hangi ülkeden kart satın alıyor olur iseniz olun, kendi ülkenizin para birimi ile ödeme şansınız da bulunmaktadır. Çevrim işlemleri güncel kurlar üzerinden yapılmakta olup, maddi açıdan bir kayıp yaşamanıza imkan bulunmamaktadır.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

İnternet teknolojisinin hız ile yaygınlaştığı ve online alış veriş kavramının hayatımıza başladığı günlerde, bu siteler üzerinden alış veriş yapmak ve istenilen ürünün ek bir zahmete girmeden adrese kadar gelmesini sağlamak mümkün hale gelmiştir. Alış veriş dünyasının online şekle büründüğü günümüzde, mal satışı ya da hizmet sunumu gerçekleştiren mağazalarda farklı ödeme yöntemleri kullanılmaya başlanmıştır. Genelde mağazalarda, kredi kartı veya banka havalesi yöntemleri kullanılır iken, bazı ihtiyaç sahipleri internet üzerindeki alış verişlerde güvenlik sorunu yaşamaktan korkmaktadır. Kredi kartı bilgilerini ya da kişisel bilgilerini internet üzerinden hizmet sunan mağazalar ile paylaşmak istemeyenler, paykasa gibi ön ödemeli sistemleri tercih etmeye başlamıştır. Hızlı ve güvenli alış veriş aracı olarak bilinen paykasa, her geçen gün yaygınlaşmış ve paykasa ödeme sistemini kullanan online mağaza sayısı 20.000’e yaklaşmıştır. Satın almış olduğunuz paykasa kartınızı online hizmet veren ve paykasa ön ödeme sistemini destekleyen tüm mağazalarda, güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yorum Bırakın