Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al; Eğer sizlerde, internetten alış veriş yapmanın rahatlığına önem veriyor ve alış verişlerinizde internetin sınırsız imkanlarını kullanıyor iseniz, ödemelerinizde paykasa elektronik sistemini kullanabilirsiniz. Paykasa kart olarak bilinen ön ödemeli sisteme sahip olmak ve alış verişlerde kullanmak son derece kolaydır. Sitemiz üzerinden yapacağınız paykasa satın al işlemlerinde güvenli bir şekilde alış veriş yapmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Satın alma işleminiz yaklaşık 2 dakika da tamamlanmakta ve ön ödemeli sisteminiz bu süre sonunda, aktif hale getirilerek kullanıma hazır olmaktadır. Paykasa satın al işlemi için yapmanız gereken tek şey, hangi paketi satın alacağınıza karar vermek ve canlı destek hattından bizlere ulaşmaktır. Sitemize giriş yaptığınız anda, müşteri temsilcisini görebilir ve irtibata geçerek hem satın alma konusunda, hem de paykasa kart konusunda gereken tüm desteği alabilirsiniz. Sizlere paykasa kart satışı konusunda en uygun fiyat veren tek işletme olarak sektörde yer almaktayız.

Paykasa Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Sitemiz üzerinden en ucuz paykasa fiyatları ile ön ödemeli sisteme dahil olmak istiyor iseniz, yapmanız gereken ilk işlem,  müşteri temsilcisi ile irtibata geçmektir. Ana sayfamızın sağ alt kısmında yer alan canlı destek hattına ulaşmanız halinde, paykasa satın al işleminiz başlayacaktır. Belirlediğiniz kart paketini müşteri temsilcinize ilettiğiniz anda, sizlere euro üzerinden belirlenen paketi hangi para cinsi ile ödeme istediğiniz sorulacaktır. Ödemelerinizi euro ya da Türk lirası ile yapma şansınız bulunmaktadır. Eğer Türk lirası ile ödeme seçeneğini tercih eder iseniz, müşteri temsilcimiz size alacağınız paketin Türk lirası karşılığını bildirecektir. Ödeme işlemini şu an itibari ile havale, visa ya da master kartınız veya mobil ödeme sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Belirlenen bedeli sizlere sunduğumuz hesaplara aktarmanız halinde ya da kartınızdan ödeme yaptığınız anda, ödemeniz hesaplarımızda görülür görülmez, 16 haneden meydana gelen bir pin kodu oluşturulacak ve sizlere teslime dilecektir. Pin kodu online alış verişlerde kullanacağınız rakamsal değerlerden meydana gelen kart numarasıdır. Alış verişlerinizde pin kodundan hariç, her hangi bir bilgi kullanmanıza gerek yoktur.

Paykasa Satın Al İşleminden Sonra Hemen Kullanılır mı?

Sitemiz üzerinden yapacağınız paykasa satın al işlemi tamamlandıktan sonra, kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz tarafından sizlere verilen 16 haneli pin kodu tüm online alış verişlerinizde kullanılacak olan şifre yerine geçmektedir. Verilen kodu kaybetmemeye ya da sizden başka birisi ile paylaşmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kodu, uluslar arası alanda hizmet veren 20.000’e yakın mağazada güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paykasa Satın Al İşleminde Verilen Pin Kodu Nasıl Kullanılır?

Paykasa satın al işlemini sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, pin koduna sahip olursunuz. Bilmeniz gereken en önemli nokta, paykasa kartınızda kullanılan tek bilginin pin kodu olduğudur. Verilen pin kodu, rakamsal ifadelerden meydana gelen 16 haneli bir anahtardır. Yapacağınız tüm alış verişlerde kullanacağınız tek şifredir. Ayrıca, her hangi bir online mağazada alış veriş yapar iken, sadece pin kodu gündeme gelecek ve banka bilgileriniz ve kart bilgileriniz gibi her hangi bir kişisel bilgiye erişim imkanı olmayacaktır. Öncelik ile her hangi bir online mağazaya girmeli, beğendiğiniz ürünü satın almalı ve klasik tabir ile sepete eklemelisiniz. Alış verişinizi tamamlandıktan sonra, ödeme işlemlerine gelmeli ve ödeme işlemleri bölümünde ödeme yöntemi olarak paykasa sistemini seçmelisiniz. Bilinen tabiri ile açılan para yatırma formuna, müşteri temsilcimiz tarafından sizlere teslim edilen ve 16 haneden oluşan pin kodunu girmelisiniz. Pin kodunu doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra, işleminiz onayladığınız anda ödeme işleminiz gerçekleşecektir.