Paykasa Nedir?

 

 

paykasa vip

Paykasa Al Vip

– Paykasa 250 € Vip – Paykasa Al sitesine üyelik zorunludur. 1 Yıllık üyelik süresi vadır. Bakiyeli sistem olarak çalışma kolaylığı mevcuttur. 1 Müşterinin 24 saat içerisinde en fazla 7 alım hakkı vardır.

– Paykasa 500 € Vip –  Paykasa Al sitesine üyelik zorunludur. 1 Yıllık üyelik süresi vadır. Bakiyeli sistem olarak çalışma kolaylığı mevcuttur. 1 Müşterinin 24 saat içerisinde en fazla 13 alım hakkı vardır

– Paykasa 1.000 € Vip – Paykasa Vip müşterilerimiz için haftanın tüm günleri 7-24 telefon ile de destek verilmektedir. Limitsiz işlem yapabilir. Onay gerektirmez.Üyelik zorunlu değildir.Bakiyeli sistem olarak çalışma kolaylığı mevcuttur.

Paykasa 7-24 İletişim

Paykasa kullanıcıları için günün her saatinde hizmet veren telefon numaraları dışında, destek servisi de bulunur. Paykasa sitesine giriş yapan kişiler, sağ alt köşede bulunan destek numaralarından yardım alabilirler.

Paykasa kullanımı kolay olmak ile birlikte acemilik çekenler adına müşteri hizmetleri oldukça faydalıdır. Kullanıcı memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren Paykasa, destek hattı sayesinde, sanal kart kullanan bireylerin sayısını da arttırmaya çalışır.  Almanya, İtalya, İspanya, Rusya, Fransa, Amerika, Canada, Türkiye, Yunanistan başta olmak üzere tüm dünya ülkerine dil desteği ile hizmet vermektedir.

paykasa iletisim

 

kolay paykasa

Kolay Paykasa Al

Paykasa Al sitesi aracılığı ile ister masaüstü bilgisayarınızdan isterse tabletten isterseniz de mobil cihazınızdan erişe bilirsiniz. Tüm cihazlara göre uygun ve kolay bir yapısı olan Paykasa siz kullanıcılarımızı düşünerek tasarlandı. Hemen şimdi paykasa satın almak için bizimle isterseniz canlı sohbetten isterseniz de iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Paykasa üzerinde temin edebileceğiniz kartların en düşük değerli olanının içinde 10 Euro yüklüdür. Ancak dilerseniz 100, 250, 500 hatta 5000 Euro yüklü olan kartlara da yönelebilirsiniz. Hemen satın almak için Paykasa Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Paykasa Nerede Kullanılır?

Sanal cüzdanlara ilgi duyan bireyler, Paykasa nerede kullanılır? Diye merak edebilirler. Son dönemin en çok kullanılan ön ödemeli kartlarından bir tanesi olan Paykasa, günümüzde pek çok internet sitesi ile anlaşmalıdır. Oturdukları yerden kolay bir şekilde alışveriş yapmayı seven bireyler, Paykasa satın alarak işlemlerini daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirler. Üstelik kullanıcı bilgilerinin gizli tutulması konusunda oldukça avantajlı olan kart sayesinde tüm e-ticaret sayfalarından kolay bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. 16 haneli kart numarasına sahip olan Paykasa’da aynı zamanda güvenlik kodu ve son kullanma tarihi gibi bilgilerde yer alır.

paykasa

Paykasa AL S.S.S

 

Paykasa Nedir ?

Digital dünyanın getirdiği fırsatlardan bir tanesi olan Paykasa, günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılır. Sanal kart ya da ön ödemeli kart olarak da bilinen belirtilen ürün, kullanıcı bilgilerini gizli tutması ile dikkat çeker.

Paykasa Nerede Kullanılır ?

Kullanımının son derece kolay ve pratik olması ise bireylerin acemilik çekmeden yararlanmaya başlamaları açısından faydalıdır. 16 haneli kart numarası ve güvenlik kodu ile verilen ürün, internette yapılan tüm satın alma işlemlerinde değerlendirilebilir

Paykasa Nasıl Satın Alınır ?

Online alışverişlerde kullanmak için Paykasa satın al işlemlerinden yararlanan bireyler, günün her saatinde güvenilir bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilirler. Kullanıcılar tarafından çok fazla talep gören ürün, sanal bir cüzdan hesabı olarak düşünülebilir. Kart formunda olmayan, tamamen internet üzerinden kullanılabilen ön ödemeli sistem sayesinde bireyler, bakiyelerini istedikleri zaman kontrol edebilirler.

Paykasa Al

Yukarıda da belirtildiği gibi Paykasa’nın kullanım süresi 1 yıldır. Bireyler, belirtilen süre aşıldığında, bütçelerine uygun yeni bir kart satın alma hakkına sahiplerdir. Özellikle aktif olarak online sitelerden yararlanan kişiler açısından yeni bir kart satın almak daha faydalıdır. Paykasa fiyatları sayfamızdan güncel fiyatlarımıza ulaşabilir ve satın alma işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

Paykasa Bozdurma

Paykasa içerisinde para çekme işlemi gerçekleştirilemediği için onun yerine kart bozdur seçeneği bulunur. Kartlarını kullanmayan ve bozdurmak isteyen bireyler, hesap açıp üyelik oluşturdukları siteden yardım alabilirler. Paykasa’dan nasıl para çekilir? Konusunda kullanıcılarının sorularını yanıtlayan müşteri hizmetleri, bu sayede sanal kartlar konusunda bireylerin bilinçlenmelerine de yardımcı olur.

Paykasa Vip

Paykasa al üyelerine özel Paykasa Vip avantajlarından yararlanmak için sistemimize üye olarak yada canlı sohbet hattımızdan bizimle iletişime geçerek hemen sizde Paykasa Al ailesine katılabilirsiniz.

Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa satın alma işlemlerini mobilden gerçekleştirecek olan bireyler için uygulamaları gereken aşamalar daha pratiktir. Kullanıcının telefonuna gelen sms ile birlikte hem kart numarası hem de onay kodu belirtilir. Bu sayede bireyler, telefonları üzerinden kolaylıkla bir Paykasa hesabı oluşturabilirler. Paykasa para yatırma işlemlerinde ise bireyler internet sayfalarından yardım alabilirler.

Paykasa Kredi Kartı Ödeme

Paykasa üzerinde temin edebileceğiniz kartların en düşük değerli olanının içinde 10 Euro yüklüdür. Ancak dilerseniz 100, 250, 500 hatta 5000 Euro yüklü olan kartlara da yönelebilirsiniz. Ödeme yapacağınız yerin Paykasa ile anlaşmalı olması halinde aldığınız kartların geçerliliğinden söz edilebilir. Sitenin ödeme ekranına mail vasıtasıyla size gönderilen kodu girdiğinizde, kısa süren bir kontrol işlemi gerçekleşir.

Paykasa Müşteri Hizmetleri

Paykasa, günümüzde kredi ve banka kartından daha fazla tercih edildiği için kullanıcı sayısı da artmıştır. 16 haneli bir kart numarası bulunan ürün sayesinde güvenlik kodunu kullanarak internetten kolay bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Paykasa destek hattı özellikle ilk kez belirtilen karttan bireyler açısından son derece avantajlıdır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Para Çekme

Paykasa hesabı açan, bütçelerine uygun bir paketten satın alan bireyler, internet ortamında ve tüm e-ticaret sayfalarında kolay bir şekilde yararlanma imkanına sahiplerdir. Bu noktada paykasa paketi alan bireylerin kişisel bilgilerini aktarmalarına gerek yoktur. Yalnızca kart numaraları ve güvenlik kodu ile birlikte işlem yapan bireyler bu sayede mağdur olur muyum sorunu yaşamazlar.

Paykasa Promosyon Kodu

Paykasa para çekim işlemi gerçekleştiren kişiler, kartlarının kullanım süresi dolmadan yeniden bir paket satın alma avantajına sahiplerdir. Sürekli internetten alışveriş yapan ya da para akışı sağlayan kişiler için böyle bir fırsat son derece faydalıdır. En hızlı şekilde para aktarımı sağlayan yöntem sayesinde bireyler, internette hesap bilgilerinin paylaşılması ya da bekleme probleminden kurtulabilirler. Paket satın almak isteyen kullanıcıların ise güncel oluşturulan fiyat listesini takip etmeleri faydalarına olacaktır.

Paykasa Al Online

Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak isteyen kişiler için bu tür bir sanal kart vazgeçilmez olabilir. Online mağazalar, oyun siteleri, elektronik marketlerde geçerli olan kart sayesinde, tüm satın alma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Paykasa Al şuan için kullanım alanını her geçen gün arttırmakta ve büyük bir sektör haline gelmektedir.

 

Paykasa Türkiye

Sanal cüzdan ve ön ödemeli kart şirketi olarak hizmet veren Paykasa tr anlaşmalı firma sayısının fazla olması ve pratik bir satın alma işlemi sunmasıyla en çok tercih edilen ödeme kuruluşların bir haline gelmiştir. Türkiye’deki kullanıcılar, bu şirket üzerinden satın aldıkları kullanarak, alışveriş yapabilir veya bahis sitelerindeki hesaplarına para aktarımı sağlayabilirler

Paykasa Kullanan Siteler

Günlerinin büyük bir çoğunluğunu internet ortamında geçiren bireyler, güvenilir paykasa sitesi alternatiflerinden yararlanarak alışveriş yapabilirler. Son dönemde adından sıkça söz ettiren Paykasa, sanal cüzdan hesabı olarak da bilinir. Kişiler, internet ortamında kullanabilecekleri sanal bir cüzdan oluşturarak tüm para aktarım işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Paykasa Nasıl Kullanılır

İnternet sitelerinde kullanmak adına Paykasa paketlerinden bir tanesini satın almak isteyen bireylerin, öncelikli olarak sanal hesap cüzdanı oluşturmaları gerekir. Bu noktada Paykasa hizmeti veren sitelerden bir tanesine giriş yaparak gerekli tüm bilgileri aktarmak faydalı olacaktır. Sanal cüzdanlarını oluşturan bireyler, bir sonraki aşamada en düşük 10 euro’dan başlayan Paykasa paketlerden bir tanesini satın alarak kullanmaya başlayabilirler.

Paykasa niçin kullanılır?

Paykasa niçin kullanılır? Diye merak eden bireyler için güvenilir olması nedeniyle tercih edildiğini söylemek faydalı olacaktır. Günümüzde en güvenilir olduğunu belirten sayfaların bile tam olarak kullanıcılara garanti veremediği bir gerçektir. Bu noktada hesap bilgilerinin paylaşılmasından korkan, maddi açıdan zarar görmek istemeyen bireyler, belirtilen karttan yardım alarak sorun yaşamadan para akışı sağlayabilirler. Sanal kartın bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğeri ise hızlı ve pratik işlem sağlaması olarak gösterilebilir.

Paykasa Al hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için blog sayfamızı takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teşekkür Ederiz…